Podzimní burza na parkovišti Tesca    Prostějov - termín je sobota 4.listopadu 2017

Více zde: https://veteranklubprostejov.webnode.cz/kalendar-akci/
 Podzimní burza na parkovišti Tesca    Prostějov - termín je sobota 4.listopadu 2017

Více zde: https://veteranklubprostejov.webnode.cz/kalendar-akci/

 Podzimní burza na parkovišti Tesca    Prostějov - termín je sobota 4.listopadu 2017Více zde: https://veteranklubprostejov.webnode.cz/kalendar-akci/

Jarní burza na parkovišti Tesca    Prostějov - termín je sobota 20.dubna 2019

 

 

Jarní BURZA 2019 

 

 Tak jako každý rok i letos Vás zveme na jarní burzu, která se bude konat na parkovišti před supermarketem

   TESCO PROSTĚJOV   

Termín konání burzy je sobota 20.dubna 2019

Pro prodejce od 07:00 hod.  

Dřívější příjezd  možný po domluvě s pořadatelem

Studený Petr   mobil  602 824 254  

Pro náštěvníky bude otevřeno od 08:00 hod.  

 

   Vstupné  

pro návštěvníky,prodejce   30 Kč/osoba 

za místo pro automobil       20 Kč            

za místo pro vozík               20 Kč            

 

Burza je zaměřena především na prodej náhradních dílů na historická vozidla, popřípadě celé automobily, motocykly či jízdní kola. Vítáno je též veškeré příslušenství včetně nářadí, autokosmetiky, plaket, odznáčků, dobového oblečení a pod...

Uvítáme i prodejce starožitných předmětů, historických zbraní, a vůbec čehokoli, co se historie týče. Uvědomte si, že i zdánlivě nepotřebné maličkosti v jakémkoli i velmi špatném stavu, mohou mít pro sběratele velkou cenu !!

Celá prodejní plocha je asfalt a zámková dlažba.

Občerstvení a   WC    jsou vzdáleny  50 m  v supermarketu TESCO.

  

 

 Kontakt :    Studený Petr     tel: 602 824 254 

 
 
 
 

.....................................................................................................................................................................................................................
Napsali o nás

Prostějovský večerník:

https://www.vecernikpv.cz/co-se-stalo/zpravodajstvi/6414-veteranska-autoburza-u-tesca-nabidla-i-prodej-tatraplanu

Veteránská autoburza u Tesca nabídla i prodej TATRAPLÁNU

     

 

 

Během sobotního dopoledne byla část parkoviště před hypermarketem Tesco v Držovicích vyhrazena tradiční jarní motoristické burze. Tu jako každý rok na jaře i na podzim pořádá Hanácký auto-moto veterán klub.„Účast byla o něco málo nižší než na podzim loňského roku, ovšem atraktivita nabízeného sortimentu byla opravdu vysoká. Hitem letošní burzy byl Tatraplán kopřivnické automobilky, který byl na prodej. Stejně jako Škoda Rapid. Ano, i toto auto je dnes už považováno za veterána,“ řekl Večerníku Petr Studený, předseda autoveteránského klubu.

 Jarní autoburza nabídla dále zájemcům množství náhradních dílů na starší vozidla všeho druhu a pochopitelně také na motocykly. Zájem byl také o nejrůznější druhy nářadí a dokonce i o starožitnosti.

Další nejbližší akcí Hanáckého auto-moto veterán klubu bude obrovská výstava historických vozidel na náměstí T. G. Masaryka v neděli 18. května. Ta se uskuteční v rámci oslav 100 let prostějovské radnice. 

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************

IPROSTĚJOV.CZ

https://www.iprostejov.cz/cz/p/letosni-burza-se-veteranum-povedla/


Letošní burza se veteránům povedla

Letošní burza se veteránům povedla

Včerejší burza, kterou uspořádali tradičně členové Hanáckého auto moto veterán klubu na parkovišti u Tesca, vzbudila značný ohlas mezi příznivci motoristického sportu. Na své si přišli milovníci starých aut i motorek, ale i nejrůznější veteše, kterou prodejci našli na půdách či ve starých garážích.

"Koupil jsem parádní cedule, ještě že jsem místo do obchoďáku zamířil sem. Manželka je stejně raději, když jí do nákupů nemluvím," neskrýval potěšení jeden z úspěšných kupců. "To já nic nekupoval, ale jsem nadšenec a burza se mi moc líbila," pochvaloval si další z návštěvníků.

"Jen je škoda, že vzhledem k prodlouženému víkendu nebyla účast nijak vysoká," posteskl si jeden z organizátorů.  

   Jarní burza u Tesca 29.4. 2018